dugun-yemek

 

         TNC Catering olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz. Doyurucu içeriği ve alternatif menüleri ile hazırlanan yemeklerimiz; çalıştığınız mekanda, ofisinizde, masanızın başında veya yemekhanelerinizde sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır.

         Bayanların iş yaşamına girmeleri, aile gelir düzeylerinin artması, çalışma sürelerindeki değişiklikler, toplumun tüketim alışkanlıklarındaki değişimleri, gıda teknolojisi alanındaki gelişmeler, yeni tarımsal ürün teknikleri, yeni alet ekipmanların geliştirilmesi, yenilikçi gıdalar ve maliyetlerin artması toplu yemek sektörü hizmetlerine olan talebin artmasına neden olmuştur. Sanayi geliştikçe kentleşme oranı hızlanmış ve toplu beslenme hizmetleri gelişip daha uygun şartlarda insanlara hizmet verebilen bir yapıya kavuşmuştur.

        Taşımalı yemek faaliyetinde amacımız; yemekleri kalite ve hijyen standartlarında sunmanın yanında, müşterilerimizin yeterli ve dengeli beslenmelerini en uygun hizmet standartları çerçevesinde gerçekleştirerek yemek artıklarını önleyerek hem müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek hem de ulusal ekonomimizdeki kaybı en aza indirmektir.