dugun-yemek

 

         ORGANİZASYON YEMEĞİ

     Pek çok kişinin katıldığı organizasyonlara gelen misafirleri ağırlamak, organizasyon sahibinin temel görevlerindendir. Oysa, geniş kalabalıkların olduğu bu ortamlarda misafirlerin memnun kalacağı ikramlar ve yemekler sunmak ciddi bir gayret gerektirmektedir. Tabak, çatal, kaşık, masa, sandalye ayarlamak ve en önemlisi de lezzetli olması yanında doyurucu organizasyon yemeği hazırlamak maharet ister. Profesyonel ve kurumsal anlayışla çalışan bir catering firması olarak hizmetinizdeyiz. Catering firması Ankara ve çevresi olarak araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak olan TNC Catering, tüm organizasyonlarınızda yüzünüzü ağartacak organizasyon yemeği garanti eder.

Organizasyon Yemeği Firması Seçerken Dikkat!

       Organizasyon yemeği firması araştırırken dikkat edilmesi gereken hususların başında sektörel tecrübe ve referanslar gelmektedir. Bu konularda rüştünü ispat etmiş olan firmaların hem personel kalitesi hem de yemeklerinin nefaseti müşterileri tatmin edecektir. Özellikle organizasyon esnasında sorunları çözecek esnekliğe sahip, güler yüzlü ve kabiliyetli personel, organizasyon yemeği kalitesini de arttıracaktır. Seçiminizi yapmadan önce Düğün Nişan Yemeği başlıklı yazımızı da okumanız faydanıza olacaktır.

 Organizasyon Yemeği İçin İlk adres: TNC Catering

       TNC Catering, Ankara ili ve ilçelerinde hizmet vermekte olan, köklü bir geleneğe sahip catering firmaları arasındadır. Bugüne değin kazandığı başarılar, daha sonra yapacaklarının da garantisidir. İftar yemeği, düğünler, sünnet törenleri, toplantı yemeği, miting yemekleri, açılış yemeği, piknik yemeği gibi organizasyon yemekleri bizden sorulur. Nitelikli ve eğitimli personelimiz ile birlikte, her türlü organizasyonunuz için size hizmet verebiliriz. Sizler misafirlerinizle ilgilenirken, biz ise dostlarınızı kendi misafirimiz gibi ağırlarız. Herkesin son derece memnun kalacağı toplu yemek çeşitlerini, organizasyon yemeği konsepti içerisinde sunarız. Bununla beraber ithal ve sağlığa hiçbir zararı olmayan yemek kapları ile yaptığımız sunumlarla farkımızı hissettiririz.

 Organizasyon Yemeği Fiyatları

       Firmamıza sıklıkla sorulan sorulardan biri de organizasyon yemeği fiyatları ile ilgilidir. Fiyat bilgisi, organizasyonun sayısına, yerine ve organizasyon yemeği mönüsü içeriğine göre değişim göstermektedir. En kaliteli malzemelerin, usta aşçılar tarafından, hijyenik şartlar altında, gıda mühendisi ve diyetisyen personel denetiminde hazırlandığını bilmenizi isteriz. Sizlerin önereceği yemek mönüleri, kalori miktarları da dikkate alınarak sunulacak ve yüzlerin gülmesi sağlanacaktır. Bu nedenle de organizasyon yemeği fiyat bilgisi için vakit geçirmeden bizi aramanızı tavsiye ederiz.