KUTU YEMEK MENÜ

       Ofisler, plazalar ve buna benzer çalışanlarına yemek hizmeti verme imkânına sahip olmayan işletmeler için çok sağlıklı bir yemek önerimiz var. Kutu yemek ya da paketlenmiş yemek olarak da bilinen, Türk mutfağının en özel tatları artık sizlerle. TNC Catering kalitesi ve güveni ile sağlığı ve lezzeti bir arada bulacaksınız. Personelinizi fast food yemeklerin zararlı etkilerinden koruyacak, uygun fiyat garantimiz ile çalışma şartlarındaki kaliteyi arttıracaksınız. Bu sayede çalışma motivasyonu ve aidiyeti artmış personel sayınızın fazlalaşacak olması da sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

  Kutu Yemek Çeşitlerimiz Nelerdir?

       Kurulduğu günden bu yana onlarca firma ve kişi için kutu yemek hazırladık, yurtdışından ithal sağlığa zararsız ve kişiye özel kaplarda sunduk. Sıcaklığını kaybetmeden lezzetini muhafaza eden kullan at kaplarımız sayesinde zamandan tasarruf sağlama yanında hijyenik koşullarda sağlıklı yemek yeme imkanına sahip olunmaktadır. Kutu yemek mönüleri ise tamamen sizlerin isteklerine bağlı olarak değişebilmektedir. İstediğiniz özellikler ve kalori miktarları diyetisyenlerimiz ve gıda mühendislerimiz nezaretinde hazır edilmektedir. Sizlere de bu güzel kutu yemek çeşitlerini afiyetle deneyimlemek kalmaktadır.

Paketlenmiş Yemekleri Kimler Tercih Eder?

       Kutu yemek sektörü özellikle internet imkanlarının da artmasıyla çok ciddi revaç kazanmıştır. Firmamız ise geleneksel Türk mutfağı yemeklerinin, paketlenmiş yemek olarak sunulması konusunda öncülerden biri olmuştur. Özellikle büyük şirket ve işletmeler ile okul ve hastaneler kutu yemek tercih etmektedirler. Büro, miting, kongre ve gezi turları gibi organizasyonlarda da kutu yemek talepleri sıklıkla gelmekte ve TNC Catering tarafından karşılanabilmektedir. Önemli olan sizlerin hangi yemekleri, ne sıklıkla ve nerede istediğinizdir. Kalori miktarı da dikkate alınarak en leziz kutu yemekler, ev yemeği sıcaklığında sizlere sunulabilecektir.

       TNC Catering, her sabah sizlerin catering firması olmak için güne merhaba demektedir. Catering ne demek gibi bir soru aklınıza geliyorsa lütfen Catering başlıklı yazımızı inceleyiniz. Yemek konusunda dilediğiniz her türlü hizmeti sizlerin ayağına getiriyoruz. Ankara’nın hangi ilçesinde olursanız olun Çukurambar, Çankaya, Mustafa Kemal Mahallesi, Kızılay, Bahçeli, İvedik, Etimesgut, Ostim, Ümitköy, Macunköy, Ulus ve Sıhhiye gibi yerlere servsimiz vardır. Kutu yemek ihtiyacınız da olduğunda vakit harcamadan bizi arayınız ve danışınız. Sizler için en iyi yemeği, en uygun fiyatlarla sizlere sunmanın hazzını yaşamak istiyoruz. Sağlık ve hijyenle başlatır, afiyetle bitiririz…