TNC Catering Tarihçesi

HAKKIMIZDA

          Firmamız 1999 yılında Toplu Yemek Sektörüne işin mutfağından başlayarak giriş yapmıştır. Sektörden ve ustalarımızdan öğrendiklerimizi edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda gelişen teknolojik yenilikler ile harmanlayarak kendi çizgimiz ve lezzetimizi oluşturduk. Çizgimiz ve lezzetimizi oluştururken sektörün ve toplumun sağlık etiği hassasiyetini kaybetmeden sektörde yer edinmeye karar verdik.

          İlk olarak ÖZTUNCAR CATERİNG şahıs firması olarak tamamen yerli sermaye ile ÖzANKARA GIDA Toptancıları Sitesinde faaliyete başladık. 500 m2 alan üzerine kurulu ve yaklaşık 2500 kişilik kapasite ile kurulan yemek firmamız;

       - Toplu yemek, yerinde yemek, düğün yemeği, nişan yemeği, kokteyl, organizasyon, kutu (paketlenmiş) menü ve cenaze yemeği

gibi hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Sizlerin heyecan ve mutluluklarınıza şahit olmak için kurulmuş olan şahıs firmamız sizlerden aldığı geribeslemeler ile kurumsal yapıya geçmeye karar vermiştir.

            Kurumsal yapıda TNC CATERİNG Ltd. şirketi olarak sizlere hizmet vermek için sektörde kararlı adımlar atmaya karar vermiştir. TNC CATERİNG olarak; kalite, hijyen ve gıda etiği kurallarını prensip edinmek asıl gayemizdir.  Firma olarak teknolojiyi yakından takip eden yatırımlara önem veren tüketicilerimiz tarafından güven duyulan sayılı firmaları arasına girmek asıl gayelerimizdendir. Ankara’nın ve Bölgemizin önde gelen firmalarından biri olarak sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmak ilk hedefimizdir.

            Firmamız yemek üretimi hizmetinde Türk Gıda Kodeksi Üretim İzin ve Gıda Sicili Sertifikalarına sahip olmayı öncelikli şart olarak aramaktadır. Üretimde 1. Sınıf kaliteli ürün kulanmakta olup, hijyenik, teknolojik araç gereçleriyle ve uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

               Ulusumuzun Misafirperverliği dünya ülkeleri tarafından bilinen bir durumdur. Eve gelen misafire insancıl ve sevecen bir yaklaşım sergilemektedir. Gelen misafirimize kim olursa olsun kendi ailesinden biri gibi davranır en iyi ve en güzel yemeklerimizi misafirimize sunarız.

           Firmamız kültürümüzün değerlerinin farkında olarak sizlerden müşterimiz değil misafirimiz olmanızı istiyoruz. Çünkü misafirin toplumumuzda ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Misafir ağırlarken oluşan tatlı heyecan ve misafirlerimizin yüzünde bıraktığımız tatlı gülümseme firma çalışanlarımızı ateşleyici bir güçtür .

       MİSAFİRİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ…….