Catering Hizmetimiz

dugun-yemek

 

      

CATERING

       Barınma ve kendini güvende hissetme kadar en temel ihtiyaçlardan biri de karnın doymasıdır. İlk insandan beri süregelen süreçte, bu husus, hep önem arz etmiştir. Yeni ve daha fazla yemeklere ulaşma ihtiyacı, belki de teknolojinin gelişmesi için önemli bir etken olmuştur. Günümüzde, ev haricinde bulunmak zorunda olduğumuz iş yeri, okul, hastane gibi yerlerde kalabalık kitlelerin bu ihtiyaçları nasıl karşılanıyor? Pek tabi ki bu işi meslek edinmiş profesyonel catering firmaları ile. Bu konuya değineceğimiz yazımızda, TNC catering firması ile ilgili ayırt edici detayları da okuyacaksınız.

Catering Firmalarının Gelişim Süreçleri

       Her türlü iş kolunun ortaya çıkması belli başlı gereksinimlerin sonucudur. Dolayısıyla bir catering firması ortaya çıkarken de piyasadaki ihtiyaçların analizi yapılmalıdır. Zaman içerisinde görülmüştür ki, işletmeler, okullar ya da hastane gibi yerlerde mutfaklar oluşturarak yemek yapacak ve sunacak kişileri istihdam etmek çok maliyetlidir. Bu maliyetlerden biri maddi ölçütler iken diğer yandan ehil ellerde yapılmayan ve sunulmayan yemekler, çok çeşitli sorunlara neden olmuştur. İşte bundan dolayıdır ki catering firmaları devreye girmiş ve bu sorunlar tarihe gömülmüştür.

İyi Bir Catering Firması Seçiminin Önemi

       Toplu yemek işini bir catering firması vasıtasıyla halletmek yukarıda sayılan kurumlar için bir can simidi olmuştur. Bununla birlikte iş ahlakından uzak, insan sağlığını ve afiyetini hiçe sayan kişi veya gruplar nedeniyle, catering firmaları seçimi çok önem kazanmıştır. Verdiği sözü tutmayan, kaliteden taviz veren, hijyen standartlarından bihaber ve müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalar zamanla elenmişlerdir. Bunun diğer tarafında bulunup profesyonel iş yapan catering firmaları Ankara başta olmak üzere ülkemizin her yerinde müşteri ağını genişletmiştir. Toplu yemek ile ilgili daha fazla detay için lütfen Toplu Yemek başlıklı yazımızı inceleyin.

TNC Catering ile Güvende Hissedin

       Yirmi yılı aşkın süredir toplu yemek sektöründe adından söz ettiren TNC Catering, yılların tecrübesini iş ahlakıyla birleştirmiştir. Çok bilindik bir Ankara catering firması olarak, Çankaya, Çukurambar, Sinca OSB., Ostim, İvedik catering firması ihtiyaçlarında aranan isim olmayı başarmıştır. Hemen hemen Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet verme kapasitesiyle, müşteri portföyünü sürekli arttırmaktadır. Bununla beraber verilen sözlerin harfiyen tutulması, memnun müşteri referansımızı da geliştirmektedir. Sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmek için aramanızı bekliyoruz.